Карантин белгілеу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы Костряков ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 11 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 қыркүйекте № 29572 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы Костряков ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 18 қазандағы № 15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы Костряков ауылдық округі әкімінің 18.10.2022 № 15 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Федоров ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 6 қыркүйектегі № 01-20/167 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Федоров ауданы Костряков ауылдық округінің Запасное ауылы аумағында мүйізді ірі қара малдың сібір жарасы ауруының пайда болуына байланысты карантин белгіленсін.
2. "Костряков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министірлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғанынан кейін Федоров ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Костряков ауылдық округінің әкімі С. Гончарук

Об установлении карантина
Решение акима Костряковского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 13 сентября 2022 года № 11. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 сентября 2022 года № 29572. Утратило силу решением акима Костряковского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 18 октября 2022 года № 15
Сноска. Утратило силу решением акима Костряковского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 18.10.2022 № 15 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Федоровского района от 6 сентября 2022 года № 01-20/167 РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории села Запасное Костряковского сельского округа Федоровского района Костанайской области, в связи с возникновением болезни сибирская язва крупного рогатого скота.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Костряковского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Федоровского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Костряковского сельского округа С. Гончарук