Карантинді тоқтату және Федоров ауданы Костряков ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 11 "Карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы Костряков ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 18 қазандағы № 15 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 21 қазанда № 30258 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Занының 27-бабына сәйкес және Федоров ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 10 қазандағы № 01-20/196 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қостанай облысы Федоров ауданы Костряков ауылдық округі Запасное ауылының аумағында мүйізді ірі қара малдың арасында сібір жарасы ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шараларының жүргізілуіне байланысты белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Федоров ауданы Костряков ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 11 "Карантин белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 29572 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Костряков ауылдық округінің әкімі С. Гончарук

О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима Костряковского сельского округа Федоровского района от 13 сентября 2022 года № 11 "Об установлении карантина"
Решение акима Костряковского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 18 октября 2022 года № 15. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 21 октября 2022 года № 30258
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Федоровского района № 01-20/196 от 10 октября 2022 года РЕШИЛ:
1. Снять карантин, установленный на территории села Запасное Костряковского сельского округа Федоровского района Костанайской области в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни сибирской язвы среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Костряковского сельского округа Федоровского района от 13 сентября 2022 года № 11 "Об установлении карантина" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 29572).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Костряковского сельского округа С. Гончарук