Павлодар облысының аумағында жатаған укекіре таралған алаңдар көлемінде карантиндік режимді алып тастау және Павлодар облысы әкімдігінің 2020 жылғы 18 қыркүйектегі "Павлодар облысының аумағында карантиндік режимді енгізумен жатаған у кекіре және арам сояу бойынша карантиндік аймақты белгілеу туралы" № 190/4 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2022 жылғы 14 маусымдағы № 165/2 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 16 маусымда № 28496 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Өсімдіктер карантині туралы" Заңының 9-1-бабы 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабы 2-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекция комитетінің Павлодар облыстық аумақтық инспекциясының 2022 жылғы 23 ақпандағы № 3-6/165 ұсынымы негізінде Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысының аумағында келесі жер учаскелерінде жатаған укекіре таралған алаңдар көлемінде карантиндік режим алынып тасталсын:
1) Баянауыл ауданы, Қызылтау ауылдық округі, "Асқар" шаруа қожалығы, ауданы – 5 гектар;
2) Баянауыл ауданы, Торайғыр ауылдық округі, мемлекеттік қордағы жерлер, кенжатындар, ауданы – 20 гектар;
2. Павлодар облысы әкімдігінің 2020 жылғы 18 қыркүйектегі "Павлодар облысының аумағында карантиндік режимді енгізумен жатаған у кекіре және арам сояу бойынша карантиндік аймақты белгілеу туралы" № 190/4 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6951 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1, 2-қосымшалары осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М. О. Өтешовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Скаков
Павлодар облысы
әкімдігінің 2022 жылғы
14 маусымдағы № 165/2
қаулысына 1-қосымша
Павлодар облысы
әкімдігінің 2020 жылғы
18 қыркүйектегі

Об отмене карантинного режима на территории Павлодарской области в объемах площадей распространения горчака ползучего и внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 18 сентября 2020 года № 190/4 "Об установлении карантинной зоны по горчаку ползучему и повилики с введением карантинного режима на территории Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 14 июня 2022 года № 165/2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июня 2022 года № 28496
В соответствии с подпунктом 3) статьи 9-1 Закона Республики Казахстан "О карантине растений", пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании представления Павлодарской областной территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 февраля 2022 года № 3-6/165 акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Отменить карантинный режим на территории Павлодарской области в объемах площадей распространения горчака ползучего на следующих земельных участках:
1) Баянаульский район, Қызылтауский сельский округ, Крестьянское хозяйство "Аскар", площадь – 5 гектар;
2) Баянаульский район, Торайгырский сельский округ, земли государственного запаса, залежь, площадь – 20 гектар;
2. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 18 сентября 2020 года № 190/4 "Об установлении карантинной зоны по горчаку ползучему и повилики с введением карантинного режима на территории Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6951) следующие изменения:
приложения 1, 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Утешова М. О.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Скаков
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 14 июня 2022 года
№ 165/2
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области
от 18 сентября 2020 года