Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Павлодар облысы Железин ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 313/6 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 қазандағы № 195/7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 3 қарашадағы № 30390 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Железин ауданының мәслихаты ШЕШТІМ:
1. Павлодар обласы Железин аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 желтоқсандағы "Павлодар облысы Железин ауданының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 313/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6211 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Железин аудандық мәслихатының хатшысы П. Лампартер

О признании утратившим силу решения Железинского районного маслихата Павлодарской области от 28 декабря 2018 года № 313/6 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Железинского района Павлодарской области"
Решение Железинского районного маслихата Павлодарской области от 26 октября 2022 года. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 ноября 2022 года № 30390
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Железинского районного маслихата Павлодарской области "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения Железинского района Павлодарской области" от 28 декабря 2018 года № 313/6 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6211).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Железинского районного маслихата П. Лампартер