Ертіс аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 107-27-7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2023 жылғы 5 қаңтарда № 31569 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ертіс аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ертіс аудандық мәслихатының хатшысы Б. Шингисов
Ертіс аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
27 желтоқсандағы № 107-27-7
шешіміне қосымша
Ертіс аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ертіс аудандық мәслихатының "Ертіс ауданы Ағашорын ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 31 шілдедегі № 147-31-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3956 болып тіркелді);
2. Ертіс аудандық мәслихатының "Ертіс ауданы Аманкелді ауылының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 31 шілдедегі № 148-31-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3962 болып тіркелді);
3. Ертіс аудандық мәслихатының "Ертіс ауданы Байзақов ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 31 шілдедегі № 149-31-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3964 болып тіркелді);
4. Ертіс аудандық мәслихатының "Ертіс ауданы Голубовка ауылының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 31 шілдедегі № 150-31-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3959 болып тіркелді);
5. Ертіс аудандық мәслихатының "Ертіс ауданы Ертіс ауылының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 31 шілдедегі № 151-31-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3960 болып тіркелді);

О признании утратившими силу некоторых решений Иртышского районного маслихата
Решение Иртышского районного маслихата Павлодарской области от 27 декабря 2022 года № 107-27-7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 января 2023 года № 31569
В соответствии с статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Иртышского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Иртышского районного маслихата Б. Шингисов
Приложение
к решению Иртышского
районного маслихата
от 27 декабря 2022 года
№ 107-27-7
Перечень утративших силу некоторых решений Иртышского районного маслихата
1. Решение Иртышского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Агашорынского сельского округа Иртышского района" от 31 июля 2014 года № 147-31-5 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3956);
2. Решение Иртышского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Амангельды Иртышского района" от 31 июля 2014 года № 148-31-5 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3962);
3. Решение Иртышского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Байзаковского сельского округа Иртышского района" от 31 июля 2014 года № 149-31-5 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3964);
4. Решение Иртышского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Голубовка Иртышского района" от 31 июля 2014 года № 150-31-5 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3959);
5. Решение Иртышского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Иртышск Иртышского района" от 31 июля 2014 года № 151-31-5 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3960);

6. Ертіс аудандық мәслихатының "Ертіс ауданы Қарақұдық ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 31 шілдедегі № 152-31-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3958 болып тіркелді);
7. Ертіс аудандық мәслихатының "Ертіс ауданы Қоскөл ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 31 шілдедегі № 153-31-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3961 болып тіркелді);
8. Ертіс аудандық мәслихатының "Ертіс ауданы Қосағаш ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 31 шілдедегі № 154-31-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3963 болып тіркелді);
9. Ертіс аудандық мәслихатының "Ертіс ауданы Қызылжар ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 31 шілдедегі № 155-31-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3966 болып тіркелді);
10. Ертіс аудандық мәслихатының "Ертіс ауданы Ленин ауылының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" № 156-31-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3967 болып тіркелді);
11. Ертіс аудандық мәслихатының "Ертіс ауданы Луговой ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 31 шілдедегі № 157-31-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3968 болып тіркелді);
12. Ертіс аудандық мәслихатының "Ертіс ауданы Майқоңыр ауылының аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 31 шілдедегі № 158-31-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3965 болып тіркелді);

6. Решение Иртышского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Каракудукского сельского округа Иртышского района" от 31 июля 2014 года № 152-31-5 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3958);
7. Решение Иртышского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Коскольского сельского округа Иртышского района" от 31 июля 2014 года № 153-31-5 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3961);
8. Решение Иртышского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Косагашского сельского округа Иртышского района" от 31 июля 2014 года № 154-31-5 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3963);
9. Решение Иртышского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Кызылжарского сельского округа Иртышского района" от 31 июля 2014 года № 155-31-5 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3966);
10. Решение Иртышского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Ленино Иртышского района" от 31 июля 2014 года № 156-31-5 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3967);
11. Решение Иртышского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Луговского сельского округа Иртышского района" от 31 июля 2014 года № 157-31-5 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3968);
12. Решение Иртышского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории села Майконыр Иртышского района" от 31 июля 2014 года № 158-31-5 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3965);

13. Ертіс аудандық мәслихатының "Ертіс ауданы Панфилов ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 31 шілдедегі № 159-31-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3957 болып тіркелді;
14. Ертіс аудандық мәслихатының "Ертіс ауданы Северный ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 31 шілдедегі № 160-31-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3971 болып тіркелді);
15. Ертіс аудандық мәслихатының "Ертіс ауданы Сілеті ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 31 шілдедегі № 161-31-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3970 болып тіркелді);
16. Ертіс аудандық мәслихатының "Ертіс ауданы Ұзынсу ауылдық округінің аумағында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу қағидаларын және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл тұрғындары өкілдерінің санын бекіту туралы" 2014 жылғы 31 шілдедегі № 162-31-5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3969 болып тіркелді).

13. Решение Иртышского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Панфиловского сельского округа Иртышского района" от 31 июля 2014 года № 159-31-5 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3957);
14. Решение Иртышского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Северного сельского округа Иртышского района" от 31 июля 2014 года № 160-31-5 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3971);
15. Решение Иртышского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Селетинского сельского округа Иртышского района" от 31 июля 2014 года № 161-31-5 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3970);
16. Решение Иртышского районного маслихата "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количества представителей жителей села для участия в сходе местного сообщества на территории Узынсуского сельского округа Иртышского района" от 31 июля 2014 года № 162-31-5 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3969).