Аққулы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Аққулы ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы пайдаланылмайтын жерлердің жер салығының базалық мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" № 207/42 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Аққулы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қыркүйектегі № 98/20 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 қыркүйекте № 29742 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Аққулы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аққулы аудандық мәслихатының 2109 жылғы 19 маусымдағы "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Аққулы ауданының ауыл шаруашылығы мақсатындағы пайдаланылмайтын жерлердің жер салығының базалық мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемесін жоғарылату туралы" № 207/42 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6434 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аққулы аудандық мәслихатының хатшысы К. Есимов

О признании утратившим силу решения маслихата района Аққулы от 19 июня 2019 года № 207/42 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения района Аққулы"
Решение маслихата района Аққулы Павлодарской области от 21 сентября 2022 года № 98/20. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 сентября 2022 года № 29742
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Аққулы РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата района Аққулы от 19 июня 2019 года № 207/42 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения района Аққулы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6434).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата района Аққулы К. Есимов