Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 22 ақпандағы № 29 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 наурызда № 26993 болып тіркелді
"Автомобиль жолдары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 3-бабының 7-тармағына және 6-бабының 2-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы бойынша жалпыға ортақ пайдаланылатын аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстерi осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақжар ауданының әкімі К. Калиев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Солтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің жолаушылар көлігі
және автомобиль жолдары
басқармасы" коммуналдық
мемлекеттік мекемесі
Ақжар ауданы әкімдігінің

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения по Акжарскому району Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Акжарского района Северо-Казахстанской области от 22 февраля 2022 года № 29. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 марта 2022 года № 26993
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Акжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения по Акжарскому району Северо-Казахстанской области, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Акжарского района К. Калиев
"СОГЛАСОВАНО"
Коммунальное государственное учреждение
"Управление пассажирского транспорта
и автомобильных дорог акимата
Северо-Казахстанской области"
Приложение
к постановлению акимата
Акжарского района