Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Куйбышев ауылдық округі әкімінің м.а. 2022 жылғы 25 мамырдағы № 12 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 маусымда № 28311 болып тіркелді Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Куйбышев ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 12 тамыздағы № 17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Куйбышев ауылдық округі әкімінің 12.08.2022 № 17 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, Қызылжар ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 12 мамырдағы № 01-11/91 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1.. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Куйбышев ауылдық округінің Боголюбово ауылында Михин көшесіне ірі қара малдың бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы Куйбышев ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы А. Турагелдиев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение и.о. акима Куйбышевского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 25 мая 2022 года № 12. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 июня 2022 года № 28311 Утратило силу решением акима Куйбышевского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 12 августа 2022 года № 17
Сноска. Утратило силу решением акима Куйбышевского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 12.08.2022 № 17 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылжарского района от 12 мая 2022 года № 01-11/91 РЕШИЛ:
1.. В связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота установить ограничительные мероприятия на улицу Михина села Боголюбово Куйбышевского сельского округа Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Куйбышевского сельского округа Кызылжарского района
Северо-Казахстанской области
А. Турагелдиев