Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 30 наурыздағы № 13 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылы 6 сәуірде № 27458 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 9 маусымдағы № 16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 09.06.2022 № 16 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2022 жылғы 26 қаңтардағы № 17-08/15 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысының Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округі Золотая Нива ауылының аумағында ірі қара малдың арасынан жұқпалы ринотрахеит ауруының анықталуына байланысты, шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа еңгізіледі
Қарасу ауылдық округінің әкімі С. Садвакасов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Карасуского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 30 марта 2022 года № 13. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 апреля 2022 года № 27458. Утратило силу решением акима Карасуского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 9 июня 2022 года № 16
Сноска. Утратило силу решением акима Карасуского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 09.06.2022 № 16 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 26 января 2022 года № 17-08/15, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Золотая Нива Карасуского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области, в связи с выявлением болезни инфекционный ринотрахеит среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
аким Карасуского сельского округа С. Садвакасов