Шектеу іс-шараларын тоқтату және Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Городецк ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 18 қазандағы "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 10 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Городецк ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 27 қаңтардағы № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 ақпанда № 26720 болып тіркелді
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 - бабының 8) тармақшасына, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 6 желтоқсандағы № 21-34/588 ұсынысына сәйкес ШЕШТІМ:
1. Құтыру ауруының жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шараларын жұргізілуіне байланысты, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Городецк ауылдық округінің Жалтыр ауылының аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Городецк ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 18 қазандағы № 10 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 24877 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Городецк ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін:
1) осы шешімді Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеу;
2) ресми жарияланғаннан күнінен бастап осы шешімді Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыру.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Городецк ауылдық округінің әкімі Г. Капеева

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Городецкого сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 18 октября 2021 года № 10 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Городецкого сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 27 января 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 февраля 2022 года № 26720
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Шал акына Северо-Казахстанской области за № 21-34/588 от 6 декабря 2021 года РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Жалтыр Городецкого сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очага болезни бешенств.
2. Признать утратившим силу решение акима Городецкого сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 18 октября 2021 года № 10 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 24877).
3. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Городецкого сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Городецкого сельского округа Г. Капеева