Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 25 шілдедегі № 189 "Атырау облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін айқындау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 87 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 мамырда № 28049 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2017 жылғы 25 шілдедегі № 189 "Атырау облысының тірек ауылдық елді мекендерінің тізбесін айқындау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3944 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов

О признании утратившим силу постановления акимата Атырауской области от 25 июля 2017 года № 189 "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 4 мая 2022 года № 87. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 мая 2022 года № 28049
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Атырауской области от 25 июля 2017 года № 189 "Об определении перечня опорных сельских населенных пунктов Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3944).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов