Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Жангелдин ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 11 ақпандағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 ақпанда № 26838 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы Жангелдин ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 11 шілдедегі № 14 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы Жангелдин ауылдық округі әкімінің 11.07.2022 № 14 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қызылқоға ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 4 ақпанындағы № 11-10/31 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Атырау облысының Қызылқоға ауданы Жангелдин ауылдық округінің Жангелдин ауылы аумағында ірі қара мал вирустық диарея ауруы пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин ауылдық
округінің әкімі
А. Багдаров

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Жангельдинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 11 февраля 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 февраля 2022 года № 26838. Утратило силу решением акима Жангельдинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 11 июля 2022 года № 14
Сноска. Утратило силу решением акима Жангельдинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 11.07.2022 № 14 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылкогинского района от 4 февраля 2022 года № 11-10/31 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Жангелдин Жангельдинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области, в связи с возникновением болезни вирусная диарея крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жангелдинского
сельского округа
А. Багдаров