Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 28 қаңтардағы № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 2 ақпанда № 26716 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 20 маусымдағы № 35 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Қызылқоға ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 20.06.2022 № 35 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қызылқоға ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 24 қаңтардағы № 11-10/22 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Атырау облысы Қызылқоға ауданы Миялы ауылдық округі Миялы ауылы аумағында ірі қара малдың жұқпалы ринотрахеит, вирустық диареясы ауруларының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Миялы ауылдық округінің әкімі С. Салыков

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Миялинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 28 января 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 февраля 2022 года № 26716. Утратило силу решением акима Миялинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 20 июня 2022 года № 35
Сноска. Утратило силу решением акима Миялинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 20.06.2022 № 35 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылкогинского района от 24 января 2022 года № 11-10/22 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Миялы Миялинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области, в связи с возникновением болезни инфекционный ринотрахеит, вирусная диарея крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Миялинского сельского округа С. Салыков