Шектеу іс-шараларын тоқтату және Миялы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 28 қаңтардағы № 6 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Миялы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 20 маусымдағы № 35 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 маусымда № 28547 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабы 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабыны сәйкес, "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қызылқоға аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 31 мамырдағы № 11-10/166 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Атырау облысы Қызылқоға ауданы Миялы ауылдық округі Миялы ауылы аумағында ірі қара малдың жұқпалы ринотрахеит, вирустық диареясы ауруларының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Миялы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 28 қаңтардағы № 6 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 26716 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Миялы ауылдық округінің әкімі С. Салыков

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решение акима Миялинского сельского округа от 28 января 2022 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Миялинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 20 июня 2022 года № 35. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 июня 2022 года № 28547
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора государственного учреждения "Кызылкогинская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 31 мая 2022 года № 11-10/166 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территорий села Миялы Миялинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области, в связи с возникновением болезни инфекционный ринотрахеит, вирусная диарея крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решения акима Миялинского сельского округа от 28 января 2022 года № 6 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26716).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Миялинского сельского округа С. Салыков