Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 140 "Б" корпусындағы жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Кентау қаласы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Кентау қаласы әкiмдігінiң 2022 жылғы 12 сәуірдегі № 133 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 сәуірде № 27655 болып тiркелдi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27 - бабына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 28 сәуірдегі № 140 "Б" корпусындағы жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен Кентау қаласы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4599 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Кентау қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының оның ресми жарияланғаннан кейін Кентау қаласы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Кентау қаласы әкімі аппаратының басшысы А.Өміртайға жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кентау қаласы әкімі Р. Аюпов

О признании утратившим силу постановления акимата города Кентау от 28 апреля 2018 года № 140 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима города Кентау корпуса "Б"
Постановление акимата города Кентау Туркестанской области от 12 апреля 2022 года № 133. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 апреля 2022 года № 27655
В соответствии со статьей 27 Закона "О правовых актах", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кентау от 28 апреля 2018 года № 140 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих исполнительных органов, финансируемых из местного бюджета и административных государственных служащих аппарата акима города Кентау корпуса "Б" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4599).
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Кентау" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата города Кентау после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Кентау Омиртай А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Кентау Р. Аюпов