Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Қарабау ауылы округі әкімінің 2022 жылғы 7 қарашадағы № 35 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 7 қарашада № 30430 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Қарабау ауылы округі әкімінің 2023 жылғы 4 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Қарабау ауылы округі әкімінің 04.01.2023 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қазығұрт аудандық аумақтық инспекция басшысының 2022 жылғы 26 қазандағы № 02-05/337 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Түркістан облысы Қазығұрт ауданы Қарабау ауылдық округі Үшбұлақ ауылы Б.Есназаров № 1-17 көшелерінің аумағына мүйізді ұсақ малдар арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қарабау ауылдық округінің әкімі Ж. Алимкулов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима сельского округа Карабау Казыгуртского района Туркестанской области от 7 ноября 2022 года № 35. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 ноября 2022 года № 30430. Утратило силу решением акима сельского округа Карабау Казыгуртского района Туркестанской области от 4 января 2023 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима сельского округа Карабау Казыгуртского района Туркестанской области от 04.01.2023 № 1 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления руководителя Казыгуртской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 26 октября 2022 года за № 02-05/337, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории улицы Б.Есназарова № 1-17 села Ушбулак сельского округа Карабау Казыгуртского района Туркестанстой области, в связи с возникновением болезни бруцеллез среди мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Карабау Ж. Алимкулов