Созақ ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Түркістан облысы Созақ ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 30 маусымдағы № 171 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 шілдеде № 28726 болып тiркелдi
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына және Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Созақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Созақ ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Созақ ауданы әкімдігінің "Созақ ауданының аумағындағы көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды және (немесе) маршруттарды айқындау туралы" 2020 жылғы 14 қыркүйектегі № 320 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5799 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Созақ ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Созақ ауданының әкімі М. Турысбеков
2022 жылғы 30 маусымдағы
№ 171 қаулысына қосымша
Созақ ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда объектілерінің нақты орналастыру орындары
Қызмет саласы
Алып жатқан алаңы (шаршы метр)
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Жақын орналасқан инфрақұрылым (ұқсас тауарлар ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Шолаққорған ауылдық округі, Шолаққорған елді мекені, Жібек жолы көшесі, "Созақ орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі" коммуналдық мемлекеттік мекеме ғимаратының сол жағында
Азық-түлік/ азық-түлік емес тауарлар

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Созакского района
Постановление акимата Созакского района Туркестанской области от 30 июля 2022 года № 171. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 июля 2022 года № 28726
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении правил внутренней торговли" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148) и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Созакского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Созакского района "Об определении специально отведенных мест и (или) маршруты для осуществления выездной торговли на территории Созакского района" от 14 сентября 2020 года № 320 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5799).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Созакского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Созакского района М. Турысбеков
Приложение к постановлению
от 30 июня 2022 года № 171
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Созакского района
Точное месторасположение нестационарных торговых объектов
Сфера деятельности
Занимаемая площадь (квадратный метр)
Период осуществления торговой деятельности
Близлежащая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
сельский округ Шолаккорган, населенный пункт Шолаккорган, улица Жибек жолы, слева от здания коммунального государственного учреждения "Созакское государственное учреждение по охране лесов и животного мира"
Продовольственные / непродовольственные товары