Мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 101 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 мамырда № 27995 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2023 жылғы 23 қазандағы № 227 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 23.10.2023 № 227 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-тармағының 7-3) тармақшасына сәйкес, Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. "Шығыс Қазақстан облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулының оның ресми жарияланғаннан кейін Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4.  Осы қаулының орындалуын бақылау облыс Шығыс Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі, 1 тармағы 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Шығыс Қазақстан облысы әкімі Д. Ахметов
Шығыс
Қазақстан облысы әкімдігінің
2022 жылғы "29" сәуірдегі
№ 101 қаулысына 1-қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы
Постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 29 апреля 2022 года № 101. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 мая 2022 года № 27995. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 23 октября 2023 года № 227
Сноска. Утратило силу постановлением Восточно-Казахстанского областного акимата от 23.10.2023 № 227 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7-3) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", Восточно-Казахстанский областной акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить размер родительской платы на дошкольное воспитание и обучение согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственному учреждению "Управление образования Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Восточно-Казахстанской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Восточно-Казахстанской области.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования, пункт 1 распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2022 года.
Аким Восточно-Казахстанской области Д. Ахметов
Приложение 1 к постановлению
Восточно-Казахстанского
областного акимата
от "29" апреля 2022 года № 101
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение

Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 03.07.2023 № 152 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Аймақтың атауы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының түрлері
Елді мекен
Тәрбиеленушілер саны
Айына бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құны (теңге)
10,5 сағаттық болу режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталықтар
9 сағаттық болу режимі бар топтар, оның ішінде шағын орталықтар
Жарты күн болатын шағын орталықтар
Жалпы білім беретін мектептер жанындағы мектепалды даярлық сыныптары
10,5 сағаттық болу режимі бар түзету топтары
Туберкулез, аллергия ауруымен ауыратын, қант диабетімен ауыратын, әлжуаз және жиі ауыратын балаларға арналған 10,5 сағаттық болу режимі бар топтар
Өскемен қаласы
қала

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 03.07.2023 № 152 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Наименование региона
Виды дошкольных организаций образования
Населенный пункт
Количество воспитанников
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Группы с 10,5 часовым режимом пребыва ния, в том числе мини-центры
Группы с 9 часовым режимом пребыва ния, в том числе мини-центры
Мини- центры с неполным днем пребыва ния
Классы предшкольной подготовки при общеобразовательных школах
Коррекционные группы с 10,5 часовым режимом пребывания
Группы с туберкулезными, аллергическими заболеваниями, с заболеванием сахарного диабета, ослабленных и часто болеющих детей с 10,5-часовым режимом пребывания
город Усть-Каменогорск
город

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 03.07.2023 № 152 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Аймақтың атауы
Айына ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдардың түрлері
Тәрбиеленушілер саны
Балабақша / бөбекжай (3 жасқа дейін / 3 жастан бастап)
Балалар толық күн болатын шағын орталық (3 жасқа дейін / 3 жастан бастап)
Өскемен қаласы

Сноска. Приложение 2 в редакции постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 03.07.2023 № 152 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования).
Наименование региона
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Виды дошкольных организаций
Количество воспитанников
Детский сад/ ясли-сад (до 3-х лет / от 3-х лет)
Мини-центр с полным днем пребывания детей (до 3-х лет / от 3-х лет)
город Усть-Каменогорск