Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 23 мамырдағы № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 мамырда № 28251 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 14 қазандағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округінің әкімінің 14.10.2022 № 9 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2022 жылғы 6 мамырдағы № 324 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округі Бородулиха ауылының Лесная, Федор Середин, Тәуелсіздік, Бірлік, Тусубжанов, Пионерская, Южный шағын ауданы, Подстанция және КСХТ көшелері аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруы пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Б. Садыкова

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 23 мая 2022 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 мая 2022 года № 28251. Утратило силу решением акима Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района области Абай от 14 октября 2022 года № 9
Сноска. Утратило силу решением Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района области Абай от 14.10.2022 № 9 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора от 6 мая 2022 года № 324 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории улиц Лесная, Федора Середина, Тәуелсіздік, Бірлік, Тусубжанова, Пионерская, микрорайон Южный, Подстанция и улицы КСХТ села Бородулиха Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Б. Садыкова