Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Подборный ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 5 шілдедегі № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 шілдеде № 28768 болып тіркелді. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха ауданы Подборный ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 15 желтоқсандағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха ауданы Подборный ауылдық округі әкімінің 15.12.2022 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспектордың 2022 жылғы 27 маусымдағы № 466 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Абай облысы Бородулиха ауданы Подборный ауылдық округінің Камышенка ауылы, Михайловка ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруы пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
округ әкімі А. Шалгумбаев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Подборного сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 5 июля 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июля 2022 года № 28768. Утратило силу решением акима Подборного сельского округа Бородулихинского района области Абай от 15 декабря 2022 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Подборного сельского округа Бородулихинского района области Абай от 15.12.2022 № 7 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора от 27 июня 2022 года № 466 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории села Камышенка, села Михайловка Подборного сельского округа Бородулихинского района области Абай, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
аким округа А. Шалгумбаев