Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық Суықбұлақ кенті әкімінің 2022 жылғы 4 мамырдағы № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 мамырда № 28022 болып тіркелді. Күші жойылды – Абай облысы Жарма ауданы Суықбұлақ кенті әкімінің 24.01.2023 № 2 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды – Абай облысы Жарма ауданы Суықбұлақ кенті әкімінің 24.01.2023 № 2 шешімімен (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Жарма аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2022 жылғы 18 сәуірдегі № 221 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Жарма ауданы Ұзынжал ауылында ірі қара малдың арасынан бруцеллез ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Суықбұлақ кентінің әкімі А. Юсупов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима поселка Суыкбулак Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 4 мая 2022 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 мая 2022 года № 28022. Утратило силу решением акима поселка Суыкбулак Жарминского района области Абай от 24.01.2023 № 2.
Сноска. Утратило силу решением акима поселка Суыкбулак Жарминского района области Абай от 24.01.2023 № 2 (вводится в действие со дня его подписания).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Жарминской районной территориальной инспекции комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 18 апреля 2022 года № 221, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Узынжал Жарминского района, в связи с выявлением заболевании бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким поселка Суыкбулак А. Юсупов