Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Сарытерек ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 12 шілдедегі № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 шілдеде № 28836 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Сарытерек ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 8 желтоқсандағы № 7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Сарытерек ауылдық округі әкімінің 08.12.2022 № 7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 23 маусымдағы № 321 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Сарытерек ауылдық округі Сарытерек ауылының Абай, Жәнібек, Бұланбай палуан, Кендірлік көшелерінің аумағында ұсақ малдарының бруцеллез ауруы пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сарытерек аулыдық округінің әкімі Н. Сакенов

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Сарытерекского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 12 июля 2022 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 июля 2022 года № 28836. Утратило силу решением акима Сарытерекского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 8 декабря 2022 года № 7
Сноска. Утратило силу решением акима Сарытерекского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 08.12.2022 № 7 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района от 23 июня 2022 года № 321 РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории улиц Абай, Жанибек, Буланбай палуана, Кендирлик села Сарытерек Сарытерекского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области, в связи с возникновением болезни бруцеллез мелкого рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Сартерекского сельского округа Н. Сакенов