Катонқарағай аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 17/202-VII шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 сәуірде № 27764 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының "Катонқарағай аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 17/156-VI (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5-13-132 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Д. Бралинов

О признании утратившим силу решения Катон-Карагайского районного маслихата
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от от 20 апреля 2022 года № 17/202-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 апреля 2022 года № 27764
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Катон-Карагайского районного маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Катон-Карагайского районного маслихата" от 13 апреля 2018 года № 17/156-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5-13-132).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Д. Бралинов