Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Тарбағатай ауданы Кіндікті ауылдық округіне қарасты Кіндікті ауылының Әбсейіт көшесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Тарбағатай ауданы Кіндікті ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № 7 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Кіндікті ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 19 қаңтардағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 25 қаңтарда № 26633 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабының 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес және Тарбағатай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 670 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Мүйізді ірі қара малдарының бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілуіне байланысты Тарбағатай ауданы Кіндікті ауылдық округі Кіндікті ауылының Әбсейіт көшесінің аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Тарбағатай ауданы Кіндікті ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 14 шілдедегі № 7 "Тарбағатай ауданы Кіндікті ауылдық округіне қарасты Кіндікті ауылының Әбсейіт көшесіне шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 23646 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
әкім М. Дәуренбекұлы

О снятии ограничительных мероприятии и признании утратившим силу решения акима Киндиктинского сельского округа Тарбагатайского района от 14 июля 2021 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий на улицу Әбсейіт в селе Киндикти Киндиктинского сельского округа Тарбагатайского района"
Решение акима Киндиктинского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 19 января 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 января 2022 года № 26633
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Тарбагатайского района № 670 от 14 декабря 2021 года, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории улицы Әбсейіт в селе Киндикти Киндиктинского сельского округа Тарбагатайского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Киндиктинского сельского округа Тарбагатайского района от 14 июля 2021 года № 7 "Об установлении ограничительных мероприятий на улицу Әбсейіт в селе Киндикти Киндиктинского сельского округа Тарбагатайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 23646).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
аким М. Дәуренбекұлы