Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округiнiң "Мендеке" қыстағына шектеу іс-шарасын белгiлеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 08 шілдедегі № 4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 27 тамыздағы № 15 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 5 қыркүйекте № 29398 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27–бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес және Тарбағатай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі № 558 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Мүйізді ірі қара малдары құтырық ауруы ошақтарын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралар жүргізілуіне байланысты Тарбағатай ауданының Жетіарал ауылдық округiнiң "Мендеке" қыстағының аумағында белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 08 шілдедегі № 4 "Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округiнiң "Мендеке" қыстағына шектеу іс-шарасын белгiлеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4109 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Жетіарал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім ресми жарияланғаннан кейін Тарбағатай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Жетіарал ауылдық округінің әкімі С. Кажиекберов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Жетиаралского сельского округа Тарбагатайского района Восточно - Казахстанской области от 08 июля 2015 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятии в зимовке "Мендеке" Жетиаралского сельского округа Тарбагатайского района"
Решение акима Жетиаральского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 27 августа 2022 года № 15. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 сентября 2022 года № 29398
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Тарбагатайского района от 17 сентября 2015 года № 558 РЕШИЛ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия на территории зимовки "Мендеке" Жетиаралского сельского округа Тарбагатайского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации очагов болезни бешенство крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Жетиаралского сельского округа Тарбагатайского района от 08 июля 2015 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий в зимовке "Мендеке" Жетиаралского сельского округа Тарбагатайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4109).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Жетиаралского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан; 2) размещение настоящего решения на интернет–ресурсе акимата Тарбагатайского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
аким Жетиаральского сельского округа С. Кажиекберов