"Бөкей ордасы ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № 49 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 19 қыркүйектегі № 121 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 20 қыркүйекте № 29696 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Бөкей ордасы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Бөкей ордасы ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 наурыздағы № 49 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6880 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бөкей ордасы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бөкей ордасы ауданының әкімі Н. Даумов

О признании утратившим силу постановление акимата Бокейординского района от 30 марта 2021 года № 49 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Бокейординскому району"
Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 19 сентября 2022 года № 121. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 сентября 2022 года № 29696
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Бокейординского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Бокейординского района от 30 марта 2021 года № 49 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Бокейординскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6880).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Бокейординского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бокейординского района Н. Даумов