Шектеу іс-шараларын тоқтату және Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 6 маусымдағы № 41 "Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округінің Шоқтыбай ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 25 тамыздағы № 78 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 1 қыркүйекте № 29366 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы, 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1- бабы 8) тармақшасына сәйкес және Шыңғырлау ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 18 тамыздағы №2-18/282 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округі Шоқтыбай ауылының аумағында құтыру ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 6 маусымдағы № 41 "Шыңғырлау ауданы Шыңғырлау ауылдық округінің Шоқтыбай ауылында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №28390 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шыңғырлау ауылдық округінің әкімі А. Каражанов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района от 6 июня 2022 года № 41 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Шоктыбай Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района"
Решение акима Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 25 августа 2022 года № 78. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 сентября 2022 года № 29366
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Чингирлауского района от 18 августа 2022 года №2-18/282 РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни бешенство снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Шоктыбай Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района.
2. Признать утратившим силу решение акима Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района от 6 июня 2022 года № 41 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Шоктыбай Чингирлауского сельского округа Чингирлауского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28390).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Чингирлауского сельского округа А. Каражанов