Есіл аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қыркүйектегі № 8С-9/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 қыркүйекте № 8622-03 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
Есіл аудандық мәслихатының "Есіл ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2021 жылғы 15 ақпандағы № 2/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8366 болып тіркелген);
Есіл аудандық мәслихатының "Есіл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 ақпандағы № 2/2 "Есіл ауданында тұрғын үй көмегін көрсету мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2023 жылғы 6 маусымдағы № 8С-4/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8580-03 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Есіл аудандық мәслихатының төрайымы А.Адильбаева

О признании утратившими силу некоторых решений Есильского районного маслихата
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 15 сентября 2023 года № 8С-9/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 сентября 2023 года № 8622-03
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
решение Есильского районного маслихата "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Есильском районе" от 15 февраля 2021 года № 2/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8366);
решение Есильского районного маслихата "О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 15 февраля 2021 года № 2/2 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи в Есильском районе" от 6 июня 2023 года № 8С-4/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8580-03).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Есильского районного маслихата А.Адильбаева