Жақсы ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесін, атаулары мен индекстерін бекіту туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 3 сәуірдегі № а-2/51 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 10 сәуірде № 8529-03 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Автомобиль жолдары туралы" Заңының 3-бабының 7-тармағына және 6-бабының 2-тармағына сәйкес, Жақсы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жақсы ауданының аудандық маңызы бар жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының тізбесі, атаулары мен индекстері, осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жақсы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауданының әкімі А.Кадралина
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақмола облысының жолаушылар
көлігі және автомобиль жолдары
басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Жақсы ауданы әкімдігінің

Об утверждении перечня, наименований и индексов автомобильных дорог общего пользования районного значения Жаксынского района
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 3 апреля 2023 года № а-2/51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 апреля 2023 года № 8529-03
В соответствии с пунктом 7 статьи 3 и пунктом 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об автомобильных дорогах", акимат Жаксынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень, наименования и индексы автомобильных дорог общего пользования районного значения Жаксынского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жаксынского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жаксынского района А.Кадралина
"СОГЛАСОВАНО"
Государственное учреждение
"Управление пассажирского транспорта
и автомобильных дорог Акмолинской области"
Приложение к постановлению
Акимата Жаксынского района