Хромтау ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 14 наурыздағы № 71 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 24 наурызда № 8314 болып тіркелді
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген), Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Хромтауского района
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 14 марта 2023 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 24 марта 2023 года № 8314
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 (зарегистрированы в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Хромтау ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Хромтау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 7 маусымдағы № 137 "Хромтау қаласының аумағында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгiлеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5548 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.

1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Хромтауского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Хромтауского района от 7 июня 2017 года № 137 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории города Хромтау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5548).