Жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың барлық маршруттары үшін бірыңғай тарифін белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Хромтау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 12 сәуірдегі № 96 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 14 сәуірде № 8323 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына, Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабына сәйкес, Хромтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Хромтау ауданының Хромтау қаласы мен Дөң ауылында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдаудың барлық маршруттары үшін бірыңғай тарифі 80 (сексен) теңге мөлшерде белгіленсін.
2. "Хромтау аудандық тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада көрсетілген тәртіппен осы қаулыны Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Хромтау ауданының әкімі А. Бекет
"КЕЛІСІЛДІ"
Хромтау аудандық мәслихаты

Об установлении единого тарифа для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа
Постановление акимата Хромтауского района Актюбинской области от 12 апреля 2023 года № 96. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 апреля 2023 года № 8323
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", акимат Хромтауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить единый тариф для всех маршрутов на регулярные автомобильные перевозки пассажиров багажа в городе Хромтау и в селе Дөң Хромтауского района, в размере 80 (восемьдесят) тенге.
2. Государственному учреждению "Хромтауский районный отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Хромтауского района А. Бекет
"СОГЛАСОВАНО"
Хромтауский районный маслихат