Алматы облысы әкімдігі қаулысының күшін жою туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2023 жылғы 2 мамырдағы № 147 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 3 мамырда № 5988-05 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің "Облыс аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақты белгілеу туралы" 2021 жылғы 31 наурыздағы № 117 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5915 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Алматы облысы әкімдігінің "Алматы облысының аумағында карантин режимінің күшін жою және Алматы облысы әкімдігінің 2021 жылғы 31 наурыздағы № 117 "Облыс аумағында карантиндік режимді енгізе отырып, карантиндік аймақты белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2022 жылғы 19 сәуірдегі № 109 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27755 болып тіркелген) қаулысының 2-тармағының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев

Об утрате силы постановления акимата Алматинской области
Постановление акимата Алматинской области от 2 мая 2023 года № 147. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 3 мая 2023 года № 5988-05
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан, со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 31 марта 2021 года № 117 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5915).
2. Признать утратившим силу пункт 2 постановления акимата Алматинской области от 19 апреля 2022 года № 109 "Об отмене карантинного режима на территории Алматинской области и внесении изменения в постановление акимата Алматинской области от 31 марта 2021 года № 117 "Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории области" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 27755).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев