Меркі аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 18 қазандағы №20-6 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Меркі аудандық мәслихатының 2023 жылғы 2 мамырдағы № 2-5 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 мамырда № 5006 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Меркі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Меркі аудандық мәслихатының "Сот шешімімен коммуналдық меншікке түскен болып танылған иесіз қалдықтарды басқару Қағидаларын бекіту туралы" 2017 жылғы 18 қазандағы №20-6 шешімнің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3573 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Меркі аудандық
маслихат төрағасы М. Кокрекбаев

О признании утратившим силу решения Меркенского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 18 октября 2017 года №20-6
Решение Меркенского районного маслихата Жамбылской области от 2 мая 2023 года № 2-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 3 мая 2023 года № 5006
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Меркенский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Меркенского районного маслихата "Об утверждении Правил управления бесхозяйными отходами, признанными решением суда поступившими в коммунальную собственность" от 18 октября 2017 года №20-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3573).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Меркенского
районного маслихата М. Кокрекбаев