Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының тізбесін бекіту туралы
Жетісу облысы әкімдігінің 2023 жылғы 2 ақпандағы № 45 қаулысы. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 27 ақпанда № 2-19 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына және "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 1-тармағының 17-3) тармақшасына сәйкес Жетісу облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Профилактикасы мен диагностикасы бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын жануарлардың энзоотиялық ауруларының төмендегі тізбесі бекітілсін:
1) жылқының сақауы;
2) жылқының сальмонеллезді іш тастауы.
2. "Жетісу облысының ветеринария басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулыны әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Жетісу облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Жетісу облысы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жетісу облысының әкімі Б. Исабаев

Об утверждении перечня энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств
Постановление акимата области Жетісу от 2 февраля 2023 года № 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 27 февраля 2023 года № 2-19
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" и с подпунктом 17-3) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" акимат области Жетісу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нижеследующий перечень энзоотических болезней животных, профилактика и диагностика которых осуществляется за счет бюджетных средств:
1) мыт лошадей;
2) сальмонеллезный аборт лошадей.
2. Государственному учреждению "Управление ветеринарии области Жетісу" в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции;
2) размещения настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Жетісу после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области Жетісу.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Жетысу Б. Исабаев