Қаратал аудандық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 31-135 "Қаратал аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 5-20 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 5 мамырда сәуірде № 19-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 4 тармағына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Қаратал аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 16 наурыздағы № 31-135 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4596 тіркелген) Қаратал аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы М. Акимжанов

О признании утратившим силу решение Каратальского районного маслихата от 16 марта 2018 года № 31-135 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Каратальского районного маслихата"
Решение Каратальского районного маслихата области Жетісу от 5 мая 2023 года № 5-20. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 5 мая2023 года № 19-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казакстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Каратальского районного маслихата "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Каратальского районного маслихата от 16 марта 2018 года № 31-135 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4596)
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата М. Акимжанов