Көксу ауданының Балпық ауылдық округінің жерлерін нысаналы мақсаты және пайдалану режимі бойынша аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы
Жетісу облысы Көксу аудандық мәслихатының 2023 жылғы 6 қазандағы № 11-47 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 9 қазанда № 70-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер Кодексінің 8-бабының 1, 2-тармақтарына және Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Көксу ауданы маслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауданының Балпық ауылдық округінің жерлерін нысаналы мақсаты және пайдалану режимі бойынша аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көксу ауданы мәслихатының төрағасы Ж. Бейсенбай
Көксу ауданы мәслихаты 2023 жылғы 6 қазандағы № 11-47 шешіміне қосымша
Көксу ауданының Балпық ауылдық округінің жерлерін нысаналы мақсаты және пайдалану режимі бойынша аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)

Об утверждении проекта (схем) зонирования земель Балпыкского сельского округа Коксуского района с определением территории по целевому назначению и режиму использования
Решение Коксуского районного маслихата области Жетісу от 6 октября 2023 года № 11-47. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 9 октября 2023 года № 70-19
В соответствии с пунктом 1, 2 статьи 8 Земельного Кодекса Республики Казахстан и подпункта 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Коксуского района РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схемы) зонирования земель Балпыкского сельского округа Коксуского района с определением территории по целевому назначению и режиму использования согласно приложения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Коксуского района Ж. Бейсенбай
Приложение к решению Маслихат Коксуского района от 6 октября 2023 года № 11-47
Проект (схема) зонирования земель Балпыкского сельского округа Коксуского района с определением территории по целевому назначению и режиму использования