"Сарқан аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 14 наурыздағы № 34-150 Сарқан аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 4-23 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 27 сәуірде № 12-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабы 4 тармағына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Сарқан аудандық мәслихаты аппаратының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 14 наурыздағы № 34-150 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №120477 тіркелген) Сарқан аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының төрағасы М. Разбеков

О признании утратившим силу решение Сарканского районного маслихата от 14 марта 2018 года № 34-150 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Сарканского районного маслихата"
Решение Сарканского районного маслихата области Жетісу от 25 апреля 2023 года № 4-23. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 27 апреля 2023 года № 12-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 4 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сарканского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Сарканского районного маслихата" от 14 марта 2018 года №34-150 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 120477).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Сарканского районного маслихата М. Разбеков