"Сарқан ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтiк қолдау көрсету туралы" 2015 жылғы 12 ақпанда №50-257 Сарқан аудандық мәслихатының шешімін күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қыркүйектегі № 11-47 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 27 қыркүйекте № 62-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сарқан ауданының ауылдық елді мекендеріне жұмыс істеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға көтерме жәрдемақы және тұрғын үй алу немесе салу үшін әлеуметтiк қолдау көрсету туралы" 2015 жылғы 12 ақпанда № 50-257 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3087 тіркелген) Сарқан аудандық мәслихатының шешімін күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының төрағасы М. Разбеков

О признании утратившим силу решения Сарканского районного маслихата от 12 февраля 2015 года №50-257 "О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Сарканского района"
Решение Сарканского районного маслихата области Жетісу от 21 сентября 2023 года № 11-47. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 27 сентября 2023 года № 62-19
В соответствии со статьей статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сарканского районного маслихата "О предоставлении подъемного пособия и социальной поддержки для приобретения или строительства жилья специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты Сарканского района" от 12 февраля 2015 года за № 50-257 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3087).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель Сарканского районного маслихата М. Разбеков