"Сарқан ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 47-233 Сарқан аудандық мәслихатының шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жетісу облысы Сарқан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 қазандағы № 12-52 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 6 қазанда № 67-19 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Сарқан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Сарқан ауданында бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" 2014 жылғы 19 желтоқсандағы № 47-233 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 85727 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарқан аудандық мәслихатының төрағасы М. Разбеков

О признании утратившим силу решение Сарканского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 47-233 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Сарканском районе"
Решение Сарканского районного маслихата области Жетісу от 4 октября 2023 года № 12-52. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 6 октября 2023 года № 67-19
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Сарканский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сарканского районного маслихата "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества в Сарканском районе" от 19 декабря 2014 года № 47-233 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 85727).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель Сарканского районного маслихата М. Разбеков