2018 жылғы 12 наурыздағы "Қарағанды облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" № 01/01 Қарағанды облысы бойынша тексеру комиссиясы қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы бойынша Тексеру комиссиясының 2023 жылғы 10 сәуірдегі № 03/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 сәуірде № 6378-09 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына сәйкес, Қарағанды облысы бойынша тексеру комиссиясы ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы бойынша тексеру комиссиясының 2018 жылғы 12 наурыздағы "Қарағанды облысы бойынша тексеру комиссиясы" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" №01/01 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4660 болып тіркелген).
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысы бойынша тексеру комиссиясы төрағасының м.а. А. Таханов

О признании утратившим силу постановления ревизионной комиссии по Карагандинской области от 12 марта 2018 года № 01/01 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Карагандинской области"
Постановление Ревизионной комиссии по Карагандинской области от 10 апреля 2023 года № 03/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 апреля 2023 года № 6378-09
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ревизионная комиссия по Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление ревизионной комиссии по Карагандинской области от 12 марта 2018 года № 01/01 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Ревизионная комиссия по Карагандинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4660).
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
И.о. председателя ревизионной комиссии по Карагандинской области А. Таханов