Шахтинск қаласы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 18 қазандағы № 52/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 қазанда № 6504-09 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Шахтинск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шахтинск қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) 2019 жылғы 11 ақпандағы № 7/01 "Шахтинск аймағындағы қосымша білім беру ұйымдары коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнымен жүзеге асырылатын жалпы білім беру қызметіне бағаны бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5183 тіркелген);
2) 2019 жылғы 13 мамырдағы № 21/01 "Мектепке дейінгі тәрбие мен білім беру ұйымдары коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорындарымен іске асырылатын білім беру қызметтерінің бағасын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5330 тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шахтинск қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шахтинск қаласының әкімі М. Кыдырганбеков

О признании утратившими силу постановлений акимата города Шахтинска
Постановление акимата города Шахтинска Карагандинской области от 18 октября 2023 года № 52/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 19 октября 2023 года № 6504-09
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Шахтинска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Шахтинска:
1) от 11 февраля 2019 года № 7/01 "Об утверждении цен на образовательные услуги, реализуемые коммунальными государственными казенными предприятиями дополнительного образования Шахтинского региона" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5183);
2) от 13 мая 2019 года № 21/01 "Об утверждении цен на образовательные услуги, реализуемые коммунальными государственными казенными предприятиями дошкольного воспитания и образования" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5330).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Шахтинска М. Кыдырганбеков