Об утверждении перечня субсидируемых пестицидов, биоагентов (энтомофагов) и нормы субсидий на 1 литр (килограмм, грамм, штук) пестицидов, биоагентов (энтомофагов), а также объемы бюджетных средств на субсидирование пестицидов, биоагентов (энтомофагов) по Кызылординской области на 2023 год
Постановление акимата Кызылординской области от 4 июля 2023 года № 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 12 июля 2023 года № 8442-11. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 18) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 "Об утверждении Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 20209) акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) перечень субсидируемых пестицидов, биоагентов (энтомофагов) и нормы субсидий на 1 литр (килограмм, грамм, штук) пестицидов, биоагентов (энтомофагов) по Кызылординской области на 2023 год, согласно приложению 1 к настоящему постановлению;

Қызылорда облысы бойынша 2023 жылға арналған субсидияланатын пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) тізбесі және пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) 1 литріне (килограмына, грамына, данасына) арналған субсидиялар нормаларын, сондай-ақ пестицидтерді, биоагенттердi (энтомофагтарды) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2023 жылғы 4 шілдедегі № 116 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 12 шәілдеде № 8442-11 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 18) тармақшасына, "Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 20209 болып тіркелген) сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес, Қызылорда облысы бойынша 2023 жылға арналған субсидияланатын пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) тізбесі және пестицидтердің, биоагенттердiң (энтомофагтардың) 1 литріне (килограмына, грамына, данасына) арналған субсидиялар нормалары;

2) объемы бюджетных средств на субсидирование пестицидов, биоагентов (энтомофагов) по Кызылординской области на 2023 год, согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылординской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Кызылординской области С. Кожаниязов
Приложение 1 к постановлению
акимата Кызылординской области
от 4 июля 2023 года № 116

2) осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес, Қызылорда облысы бойынша 2023 жылға арналған пестицидтерді, биоагенттердi (энтомофагтарды) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдері.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қызылорда облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысы әкімінің міндетін атқарушы С. Кожаниязов
Қызылорда облысы әкімдігінің
2023 жылғы 4 шілдедегі
№ 116 қаулысына 1-қосымша

168
725.
БРАКОН
штук
1,6
726.
ЗЛАТОГЛАЗКА
штук
0,8
Примечание:
* препараты, имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые как гербицид и десикант;
** препараты, имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые как инсектицид и как препараты, разрешенные для применения против вредителей запасов в складских помещениях товаропроизводителей сельскохозяйственной продукции;
*** препараты, имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые как инсектицид и как препараты, разрешенные для применения против вредителей запасов на предприятиях в системе хлебопродуктов;
***** препараты, имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые как инсектицид и фунгицид;
****** препараты, имеющие государственную регистрацию двойного назначения и используемые как инсектицид и препарат для предпосевной обработки;
ПАВ – поверхностно-активные вещества.
Приложение 2 к постановлению
акимата Кызылординской области
от 4 июля 2023 года № 116
Объемы бюджетных средств на субсидирование пестицидов, биоагентов (энтомофагов) по Кызылординской области на 2023 год
Наименование области
Объем бюджетных средств на субсидирование, тенге
1
Кызылординская область
723 944 000,0
Всего
723 944 000,0

168
725.
БРАКОН
дана
1,6
726.
ЗЛАТОГЛАЗКА
дана
0,8
Ескертпе:
* қос мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, гербицид және десикант ретінде пайдаланылатын препараттар;
** қос мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, инсектицид және ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің қойма жайларындағы қорлардың зиянкестеріне қарсы қолдануға рұқсат етілген преапараттар ретінде пайдаланылатын препараттар;
*** қос мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, инсектицид және нан өнімдері жүйесіндегі кәсіпорындардағы қорлардың зиянкестеріне қарсы қолдануға рұқсат етілген препараттар ретінде пайдаланылатын препараттар;
***** қос мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, инсектицид және фунгицид ретінде пайдаланылатын препараттар;
****** қос мақсаттағы мемлекеттік тіркеуі бар, инсектицид және егіс алдындағы өндеуге арналған препарат ретінде пайдаланылатын препараттар;
ББЗ - беттік белсенді заттар.
Қызылорда облысы әкімдігінің
2023 жылғы 4 шілдедегі
№ 116 қаулысына 2-қосымша
Қызылорда облысы бойынша 2023 жылға арналған пестицидтерді, биоагенттердi (энтомофагтарды) субсидиялауға арналған бюджет қаражатының көлемдері
Облыс атауы
Субсидиялауға бюджеттік қаражат көлемі, теңге
1
Қызылорда облысы
723 944 000,0
Барлығы
723 944 000,0