Ақтау қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2023 жылғы 6 желтоқсандағы № 8/46 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 11 желтоқсанда № 4645-12 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтау қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 38/425 "Ақтау қаласы Өмірзақ ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4412 болып тіркелген);
2) 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 10/81 "Ақтау қаласы Өмірзақ ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізу және жергілікті қоғамдастық жиынына қатысу үшін ауыл, көше, көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің санын айқындау тәртібін бекіту туралы" Ақтау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 23 желтоқсандағы № 38/425 шешіміне өзгерістер енгізу туралы".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтау қалалық мәслихатының төрағасы С. Закенов

О признании утратившими силу некоторых решений Актауского городского маслихата
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 6 декабря 2023 года № 8/46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 декабря 2023 года № 4645-12
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Актауского городского маслихата:
1) от 23 декабря 2020 года №38/425 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества села Умирзак города Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4412);
2) от 14 декабря 2021 года № 10/81 "О внесении изменений в решение Актауского городского маслихата от 23 декабря 2020 года № 38/425 "Об утверждении порядка проведения раздельных сходов местного сообщества и определения количества представителей жителей села, улицы, многоквартирного жилого дома для участия в сходе местного сообщества села Умирзак города Актау".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Актауского городского маслихата С. Закенов