Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қыркүйектегі № 319 "Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Маңғыстау облысы Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 31 қазандағы № 264 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 қарашада № 4633-12 болып тіркелді
Маңғыстау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану қағидаларын бекіту туралы" Маңғыстау ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 3 қыркүйектегі №319 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3984 болып тіркелген) келесідей өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану Қағидаларында:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Осы коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану қағидалары (бұдан әрі - Қағидалар) Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексіне, Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына сәйкес әзірленді және коммуналдық меншікке келіп түскен қараусыз қалған жануарларды келіп түсу және пайдалану тәртібін айқындайды.".
2. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау ауданының әкімі Г. Ниязов

О внесении изменения в постановление акимата Мангистауского района от 3 сентября 2019 года № 319 "Об утверждении Правил поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность"
Постановление акимата Мангистауского района Мангистауской области от 31 октября 2023 года № 264. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 3 ноября 2023 года № 4633-12
Акимат Мангистауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Мангистауского района от 3 сентября 2019 года №319 "Об утверждении Правил поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №3984) следующее изменение:
в Правилах поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность, утвержденных указанным постановлением:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Настоящие правила поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность (далее - Правила) разработаны в соответствии с Гражданским кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О государственном имуществе" и определяют порядок поступления и использования безнадзорных животных, поступивших в коммунальную собственность.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мангистауского района Г. Ниязов