Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 9/56 "Түпқараған ауданының ауылдары мен ауылдық округтерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету қағидасы мен мөлшерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Түпқараған аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 шілдедегі № 5/37 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 тамызда № 4588-12 болып тіркелді
Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Түпқараған ауданының ауылдары мен ауылдық округтерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету қағидасы мен мөлшерін бекіту туралы" Түпқараған аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы №9/56 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №25893 болып тіркелген) келесідей өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 15) тармақшасына, "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 18-бабының 5-тармағына сәйкес, Түпқараған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1.Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Түпқараған ауданының ауылдары мен ауылдық округтерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына бюджет қаражаты есебінен коммуналдық көрсетілетін қызметтерге ақы төлеу және отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсету қағидасы мен мөлшері бекітілсін.";
көрсетілген шешімге қосымшада:
орыс тіліндегі қосымшаның тақырыбы жаңа редакцияда жазылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді;
1- тараудың тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"1 - тарау. Жалпы ережелер";
орыс тіліндегі 2 тармақ жаңа редакцияда жазылды, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді;
2 - тараудың тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"2 - тарау. Әлеуметтік қолдау көрсету тәртібі мен мөлшері".

О внесении изменений в решение Тупкараганского районного маслихата от 10 декабря 2021 года № 9/56 "Об утверждении Правил и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организации здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в селах и сельских округах Тупкараганского района"
Решение Тупкараганского районного маслихата Мангистауской области от 26 июля 2023 года № 5/37. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 2 августа 2023 года № 4588-12
Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тупкараганского районного маслихата от 10 декабря 2021 года № 9/56 "Об утверждении Правил и размера оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в селах и сельских округах Тупкараганского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №25893) следующие изменения:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Тупкараганский районный маслихат РЕШИЛ:";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Правила и размер оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в селах и сельских округах Тупкараганского района согласно приложению к настоящему решению.";
в приложении к указанному решению:
заголовок приложения на русском языке изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"Правила и размер оказания социальной поддержки по оплате коммунальных услуг и приобретению топлива за счет бюджетных средств специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в селах и сельских округах Тупкараганского района";
заголовок главы 1 изложить в новой редакции:
"Глава 1. Общие положения";
пункт 2 на русском языке изложить в новой редакции, текст на казахском языке не меняется:
"2.Назначение социальной поддержки осуществляется уполномоченным органом - государственным учреждением "Тупкараганский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния".";
заголовок главы 2 изложить в новой редакции:
"Глава 2. Порядок и размер оказания социальной поддержки".

2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Түпқараған аудандық мәслихатының төрағасы А. Нугманов

2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Тупкараганского районного маслихата А. Нугманов