Ақсу қалалық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы "Ақсу қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 218/29 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2023 жылғы 18 қазандағы № 67/9 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 19 қазанда № 7407-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы "Ақсу қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" № 218/29 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5989 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қалалық мәслихатының төрағасы М. Омаргалиев

О признании утратившим силу решения Аксуского городского маслихата от 8 июня 2018 года № 218/29 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Аксу"
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 18 октября 2023 года № 67/9. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 19 октября 2023 года № 7407-14
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аксуского городского маслихата от 8 июня 2018 года № 218/29 "Об утверждении методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Аксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5989).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Аксуского городского маслихата М. Омаргалиев