Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округі елді мекендерінің шекараларын белгілеу туралы
Павлодар ауданы әкімдігінің 2023 жылғы 10 тамыздағы № 330/8 бірлескен қаулысы және Павлодар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 тамыздағы № 6/56 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 10 тамызда № 7382-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 108-бабының 1, 5 - тармақтарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 3) тармақшасына сәйкес, жергілікті өзін-өзі басқару органдарының пікірін ескере отырып, Павлодар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округі елді мекендері шекараларының жалпы ауданы 5031 гектар болып белгіленсін.
2. Осы бірлескен қаулы мен шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Г.Қ. Сейітқазинаға және аудандық мәслихаттың агроөнеркәсіптік кешен, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы Павлодар ауданы әкімдігінің бірлескен қаулысы және Павлодар аудандық мәслихатының шешімі оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар ауданының әкімі Н. Дычко
Павлодар аудандық мәслихатының төрағасы Ж. Шугаев

Об установлении границ населенных пунктов Григорьевского сельского округа Павлодарского района
Совместные постановление акимата Павлодарского района от 10 августа 2023 года № 330/8 и решение Павлодарского районного маслихата от 10 августа 2023 года № 6/56. Зарегистрированы в Департаменте юстиции Павлодарской области 10 августа 2023 года № 7382-14
В соответствии с пунктами 1, 5 статьи 108 Земельного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 3) статьи 12 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения органов местного самоуправления, акимат Павлодарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить границы населенных пунктов Григорьевского сельского округа Павлодарского района общей площадью 5031 гектар.
2. Контроль за исполнением настоящего совместного постановления и решения возложить на заместителя акима района Сейтказину Г.К. и постоянную комиссию районного маслихата по вопросам агропромышленного комплекса, жилищно-коммунального хозяйства и экологии.
3. Настоящее совместное постановление акимата Павлодарского района и решение Павлодарского районного маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарского района Н. Дычко
Председатель Павлодарского районного маслихата Ж. Шугаев