Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 20 наурыздағы № 1/99 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 25 мамырдағы № 2/313 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 26 мамырда № 1723 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласы әкімдігінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2018 жылғы 20 наурыздағы № 1/99 қаулысының күші жойылды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1466 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Е. Досаев

О признании утратившим силу постановления акимата города Алматы от 20 марта 2018 года № 1/99 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 25 мая 2023 года № 2/313. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 26 мая 2023 года № 1723
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 20 марта 2018 года № 1/99 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1466).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Алматы.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Е. Досаев