Атырау облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлердi белгілеу туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 11 сәуірдегі № 51 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 17 сәуірде № 4999-06 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының Су кодексінің 94-бабының 2-тармағына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Атырау облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлер белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысының әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрлігі
Санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау комитеті Атырау облысының
санитариялық-эпидемиологиялық
бақылау департаменті РММ
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы Экология,
геология және табиғи ресурстар
министрлігі Су ресурстары комитетінің
Су ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Жайық-Каспий
бассейндік инспекциясы РММ
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Экология, геология және табиғи ресурстар
министрлігі Экологиялық реттеу және бақылау
комитетінің Атырау облысы бойынша
Экология департаменті РММ
Атырау облысы әкімдігінің
2023 жылғы 11 сәуірдегі
№ 51 Қаулысына қосымша
Атырау облысының су объектiлерi мен су шаруашылығы құрылыстарындағы көпшiлiктiң демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлер
Су объектісінің атауы
Көпшіліктің демалуына, туризм мен спортқа арналған жерлер
қала/ ауыл, ауылдық округ
Атырау қаласы
1.
Жайық өзені
Қ.Мамекұлы көшесі аумағындағы жағажай
Атырау қаласы
2.
Жайық өзені
И.Мечников өткелі аумағындағы жағажай
Атырау қаласы
3.
Жайық өзені
"Балықшы" тұрғын үй алабы аумағындағы жағажай
Атырау қаласы
4.
Жайық өзені
"Тұрғын үй қалашығы" аумағындағы "Алладин" мейрамханасының маңындағы жағажай
Атырау қаласы
5.
Жайық өзені
Дене шынықтыру - сауықтыру кешені аумағындағы жағажай
Атырау қаласы
Жылыой ауданы
6.
Қамыскөл көлі
Қамыскөл көлі аумағы
Құлсары қаласы
Индер ауданы
7.
Жайық өзені
"Жайық" өзенінің жағалауында Индербор
кентіндегі орталық көпірдің сол жақ бетінде орналасқан жаздық жағажай, Набережный телімі, құрылым-3
Елтай ауылдық округі
Құрманғазы ауданы
8.
Шарон өзені
Х.Доспанова көшесі №1 үйдің жаға бойы
Орлы ауылдық округі
9.
Шарон өзені
"Золотой песок" Болды учаскесі
Орлы ауылдық округі
10.
Шарон өзені
№1 учаскесі Су сорғы станциясы
Жаңаталап ауылдық округі
11.
Қиғаш өзені
Сары топырақ
Шортанбай ауылдық округі
12.
Шарон өзені
Б.Ахметқалиев көшесі маңындағы жағажай
Құрманғазы ауылдық округі
13.
Шарон өзені
Тоғыт өзені жағажайы
Мақаш ауылдық округі
14.
Канал Каспаркин
Каспаркин каналының жаға сызығы
Теңіз ауылдық округі
15.
Қиғаш өзені
"Қайраң-көл" учаскесі аумағы
Көптоғай ауылдық округі
16.
Шарон өзені
Оспантерек жағажай учаскесі
Еңбекші ауылдық округі
17.
Шарон өзені
Сүрхан өзегі
Еңбекші ауылдық округі
18.
Шарон өзені
Қосарал учаскесі
Еңбекші ауылдық округі
Қызылқоға ауданы
19.
Ойыл өзені
Шархат учаскесі
Миялы ауылдық округі
20.
Ойыл өзені
Кенен учаскесі
Миялы ауылдық округі
21.
Ойыл өзені
Қаламғали учаскесі
Жангелдин ауылдық округі
22.
Ойыл өзені
Құмөткел учаскесі
Миялы ауылдық округі
23.
Ойыл өзені
Сиырөткел учаскесі
Жангелдин ауылдық округі
24.
Ойыл өзені
Төртқыстау учаскесі
Ойыл ауылдық округі
25.
Ойыл өзені
Жалаңашкөл учаскесі
Ойыл ауылдық округі
26.
Ойыл өзені
Қосарал учаскесі
Көздіқара ауылдық округі
27.
Ойыл өзені
Қызылтас учаскесі
Көздіқара ауылдық округі
28.
Ойыл өзені
Арал учаскесі
Тасшағыл ауылдық округі
29.
Ойыл өзені
Бәйтік учаскесі
Тасшағыл ауылдық округі
30.
Ойыл өзені
Мектепкөл учаскесі
Жамбыл ауылдық округі
31.
Ойыл өзені
Қызылой учаскесі
Жамбыл ауылдық округі
32.
Ойыл өзені
Қара терең учаскесі
Қызылқоға ауылдық округі
33.
Ойыл өзені
Қанды учаскесі
Қызылқоға ауылдық округі
34.
Жарыпшыққан өзені
Муса шүңейті учаскесі
Тайсойған ауылдық округі
35.
Сағыз өзені
Қоңырсай учаскесі
Сағыз ауылдық округі
36.
Сағыз өзені
Ақсемен учаскесі
Сағыз ауылдық округі
37.
Сағыз өзені
Кемерши учаскесі
Мұқыр ауылдық округі
Махамбет ауданы
38.
Жайық өзені
Екібай каналы
Ақжайық ауылдық округі
39
Жайық өзені
Алға қайраңы
Алға ауылдық округі
40.
Жайық өзені
Қызыл қалақ қайраңы
Ақтоғай ауылдық округі
41.
Жайық өзені
"Аққайың" демалыс базасы
Бейбарыс ауылдық округі
42.
Жайық өзені
Шаттық ықшам ауданы, Түбек қайраңы
Махамбет ауылдық округі
43.
Жайық өзені
Фестивальный саябағы аумағы
Махамбет ауылдық округі
44.
Жайық өзені
Сарытоғай ауылы, Жаскеленов көшесі
Махамбет ауылдық округі
45.
Жайық өзені
Жыңғыл төбе қайраңы
Есбол ауылдық округі
46.
Жайық өзені
Бекқали қайраңы
Есбол ауылдық округі

Об установлении мест для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Атырауской области
Постановление акимата Атырауской области от 11 апреля 2023 года № 51. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 апреля 2023 года № 4999-06
В соответствии с пунктом 2 статьи 94 Водного кодекса Республики Казахстан акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Атырауской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов
"СОГЛАСОВАНО"
РГУ Департамент санитарно-эпидемиологического
контроля Атырауской области Комитета
санитарно-эпидемиологического контроля
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
РГУ Жайык-Каспийской бассейновой
инспекции по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным ресурсам
Министерства экологии, геологии и
природных ресурсов Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
РГУ Департамент экологии
по Атырауской области Комитета
экологического регулирования и
контроля Министерства экологии, геологии
и природных ресурсов Республики Казахстан
Приложение к постановлению
Акимата Атырауской области
от 11 апреля 2023 года № 51
Места для массового отдыха, туризма и спорта на водных объектах и водохозяйственных сооружениях Атырауской области
Наименование водного объекта
Места для массового отдыха, туризма и спорта
Город/сельский округ, аул
город Атырау
1.
река Урал
пляж в районе улицы К.Мамекулы
город Атырау
2.
река Урал
пляж в районе проезда И. Мечникова
город Атырау
3.
река Урал
пляж на территории жилого массива "Балыкшы"
город Атырау
4.
река Урал
пляж возле ресторана "Алладин" в районе "Жилгородок"
город Атырау
5.
река Урал
пляж в районе физкультурно-оздоровительного комплекса
город Атырау
Жылыойский район
6.
озеро Камыскуль
территория озера Камыскуль
город Кульсары
Индерский район
7.
река Урал
летний пляж на побережье реки Урал, расположенный на левой стороне центрального моста поселка Индербор, участок Набережный, страктура-3.
сельский округ Елтай
Курмангазинский район
8.
река Шарон
вдоль берега дома №1улицы Х.Доспановой
сельский округ Орлы
9.
река Шарон
участок Болды "Золотой песок"
сельский округ Орлы
10.
река Шарон
участок №1 – подъема насосной станций
сельский округ Жаңаталап
11.
река Кигач
Сары топырақ
Шортанбайский сельский округ
12.
река Шарон
пляж в зоне улицы Б. Ахметкалиева
сельский округ Құрманғазы
13.
река Шарон
пляж реки Тогыт
Макашский сельский округ
14.
канал Каспаркин
береговая полоса канала Каспаркин
Тенизский сельский округ
15.
река Кигач
район участка "Кайран-көл"
Коптогайский сельский округ
16.
река Шарон
пляжный участок Оспантерек
Енбекшинский сельский округ
17.
река Шарон
проход Сурхан
Енбекшинский сельский округ
18.
река Шарон
участок Қосарал
Енбекшинский сельский округ
Кызылкогинский район
19.
река Уйл
участок Шархат
Миялинский сельский округ
20.
река Уйл
участок Кенен
Миялинский сельский округ
21.
река Уйл
участок Каламгали
Джангельдинский сельский округ
22.
река Уйл
участок Кумоткель
Миялинский сельский округ
23.
река Уйл
участок Сиыроткель
Джангельдинский сельский округ
24.
река Уйл
участок Торткыстау
Ойылский сельский округ
25.
река Уйл
участок Жаланашколь
Ойылский сельский округ
26.
река Уйл
участок Косарал
Коздыгаринский сельский округ
27.
река Уйл
участок Кызылтас
Коздыгаринский сельский округ
28.
река Уйл
участок Арал
Тасшагильский сельский округ
29.
река Уйл
участок Байтик
Тасшагильский сельский округ
30.
река Уйл
участок Мектепколь
Жамбылский сельский округ
31.
река Уйл
участок Кызылой
Жамбылский сельский округ
32.
река Уйл
участок Кара терен
Кызылкогинский сельский округ
33.
река Уйл
участок Канды
Кызылкогинский сельский округ
34.
река Жарыпшыккан
участок Муса шунейт
Тайсойганский сельский округ
35.
река Сагиз
участок Конырсай
Сагизский сельский округ
36.
река Сагиз
участок Аксемен
Сагизский сельский округ
37.
река Сагиз
участок Кемерши
Мукурский сельский округ
Махамбетский район
38.
река Урал
канал Екибай
Акжаиыкский сельский округ
39.
река Урал
Алгинский отмель
Алгинский сельский округ
40.
река Урал
отмель Кызыл калак
Актогайский сельский округ
41.
река Урал
база отдыха "Аккайын"
сельский округ Бейбарыс
42.
река Урал
микрорайон Шаттык, отмель Тубек
Махамбетский сельский округ
43.
река Урал
район парка Фестивальный
Махамбетский сельский округ
44.
река Урал
село Сартугай, улица Жаскеленова
Махамбетский сельский округ
45.
река Урал
отмель Жынгыл тобе
Есбольский сельский округ
46.
река Урал
отмель Беккали
Есбольский сельский округ