Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 27 наурыздағы № 56 "Атырау облысы әкімдігі "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" және 2022 жылғы 10 ақпандағы № 22 "Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 27 наурыздағы № 56 "Атырау облысы әкімдігі "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы әкімдігінің 2023 жылғы 25 сәуірдегі № 56 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 28 сәуірде № 5005-06 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Атырау облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 27 наурыздағы № 56 "Атырау облысы әкімдігі "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4097 болып тіркелген) және 2022 жылғы 10 ақпандағы № 22 "Атырау облысы әкімдігінің 2018 жылғы 27 наурыздағы № 56 "Атырау облысы әкімдігі "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атырау облысы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау облысының әкімі С. Шапкенов

О признании утратившими силу постановлений акимата Атырауской области от 27 марта 2018 года № 56 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Атырауской области" и от 10 февраля 2022 года № 22 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 27 марта 2018 года № 56 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Атырауской области"
Постановление акимата Атырауской области от 25 апреля 2023 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 28 апреля 2023 года № 5005-06
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Атырауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата Атырауской области от 27 марта 2018 года № 56 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Атырауской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4097) и от 10 февраля 2022 года № 22 "О внесении изменений в постановление акимата Атырауской области от 27 марта 2018 года № 56 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" акимата Атырауской области".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Атырауской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауской области С. Шапкенов